> Výrobcovia

Výrobcovia

3 výrobcovia

 • Milwaukee

  Je celosvetovo vedúcím výrobcom a predajcom Heavy-Duty prenosného elektrického náradia a príslušenstva pre profesionálnych užívateľov. Spoločnosť založil v roku 1924 v meste Milwaukee, Wisconsin, A.F. Siebert, ktorý začal vyrábať prvú prenosnú vŕtačku nízkej hmotnosti pre prácu jednou rukou a vrtáky 1/4" s názvom „Hole-Shooter“. Od svojho založenia v roku 1924 sa spoločnosť Milwaukee zamerala na jediný cieľ: vyrábať to najlepšie Heavy-Duty elektrické náradie a príslušenstvo pre profesionálnych užívateľov.

  Dnes značka Milwaukee znamená profesionálne náradie s najvyššou kvalitou, odolnosťou a životnosťou, ktoré je možné kúpiť. Spoločnosť Milwaukee vyrába svoje elektrické náradie v príznačnej červenej farbe pre napätie 120V a 230V umožňujúce celosvetové použitie. Rozsiahly výrobný program zahŕňa cez 500 rôzných modelov.

  <p>Je celosvetovo vedúcím výrobcom a predajcom Heavy-Duty prenosného...

 • Stanley

  Široký sortiment náradia a príslušenstva, ktoré Stanley vo svojom portfóliu ponúka nájde uplatnenie v dielňach domácich majstrov, ako aj v rade profesionálnych firiem. Tradícia výroby Stanley od roku 1843 zaväzuje k veľkej zodpovednosti ku kvalite týchto výrobkov.
  Od začiatku výroby Stanley úzko spolupracoval s obchodnou firmou Black & Decker. Táto spolupráca vyústila v roku 2010 do vzniku spoločnej skupiny Stanley Black & Decker, ktorá sa stala najväčším výrobcom náradia na svete.

  <p>Široký sortiment náradia a príslušenstva, ktoré Stanley vo svojom...